Fotografia ślubna - opinie

* Danuta i Dariusz

Serdecznie dziękujemy za współpracę, zdjęcia w 10000% spełniają nasze wyobrażenia, oczekiwania. Dziękujemy za uchwycenie tak ważnych dla nas chwil, najbardziej wymowne są łzy oglądających (zwłaszcza mam i babci ;) ). Z całego serca wielkie dzięki!


* Agnieszka i John

Dziękujemy za otrzymane zdjęcia które ukazują wszystko to co dla nas była bardzo ważne i istotne. Fotoksiążka robi naprawdę przeogromne wrażenie.


* Magda i Sławek

Wszystkie otrzymane zdjęcia sprawiły nam niesamowiątą radochę, aż łezka w oku się kręci gdy przeglądamy nasz album:)


* Patrycja i Jacek

Normalnie bomba!:) Przeglądamy nasze zdjęcia i nie możemy wyjść z podziwu. Jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałe zdjęcia z naszego ślubu.


* Olga i Mateusz

Dziękujemy za wszystkie przesłane zdjęcia, cała rodzinka podekscytowana z wrażenia. Otrzymane albumy robią naprawdę wielką furorę, coś fantastycznego, pozdrawiamy!


* Agnieszka i Robert

Dziękujemy przede wszystkim za tak naturalne i fantastycznie uchwycone chwile z których jesteśmy bardzo zadowoleni, nasze oczekiwania spełniłeś w 100 %, pozdrawiamy:)


fotograf ślubny Szamotuły, Oborniki, Murowana Goślina

Komentarze i opinie dotyczące współpracy fotograficznej. Inspirująca fotografia ślubna i rodzinna pełna ciekawych i niebanalnych ujęć ukazana w przemyślanych i bardzo dobrze skomponowanych ujęciach. Spójny materiał ukazujący Wasze uczucia, pozytywne emocje, zabawne i ciekawe historie. Fotografia w moim wykonaniu prezentuje autorski i niepowtarzalny styl, kreatywne pełne pomysłów fotografie, które emanuje ciepłem barw, subtelnością, delikatnością. To również bardzo ciekawa autorska graficzna obróbka obrazu, dzięki której uzyskuję jeszcze ciekawszy i bardziej wyrazisty materiał zdjęciowy o przepięknych pastelowych barwach.

Fotograf na wesele Szamotuły

Fotograf Szamotuły

Zdjęcia ślubne.

Fotograf na wesele Oborniki

Fotograf ślubny Oborniki

Reportaż ślubny - oferta.

Fotograf na wesele Murowana Goślina

Fotograf ślubny Murowana Goślina

Fotografia ślubna.